Albert Adalwolf
m%C3%BChendislik

Attention!

This page work in progress, as soon as it's possible page will be update.


Personel Adı : Albert Adalwolf

Rütbe : Seviye-█

Mevcut Konum : [VERİ GİZLENDİ]

Cinsiyet : Erkek

Yükseklik : 182 Cm

Ağırlık : 75 Kg

Ten Rengi : Beyaz

Saç Rengi : Siyah

Göz Rengi : Ela

Doğum Tarihi : 17 Şubat 1915

Profil : Albert Adalwolf ; kişisel olarak kendisine takma ad konulmasından nefret eder. Albert soğukkanlı, yardımsever, sorumluluk sahibi, sistematik, disiplinli, güvenli, merhametli, hırslı, gerektiği yerde acımasız ve dışa dönük bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca Albert her ne kadar ani kararlar alan, laftan anlamayan, dengesiz bir kişilik olsa da ilgi hızlı düşünebilen, yüksek zekaya sahip bir kişiliktir. Albert Adalwolf sosyal ilişkilerden genel olarak uzak biridir ancak samimi dostları ile sohbet etmeyi , kahve içmeyi asla unutmaz. İlk olarak 1988 yılında RSC Kurumu tarafından farkedilmiş ve Mr.Administrator ile yüz yüze görüşmüştür , kendi isteği ile ilişkileri gizlenmiştir.

Albert Adalwolf ; 17 Şubat 1915’te Almanya Münih’te doğdu. Annesi Lindy-Bell Adalwolf , Babası Rimmel Adalwolf , 18 / 04 / 1940 yılında Romhild Sigilwig ile evlendi fakat 1977 yılında karısını ve çocuğunu kaybetti.

Onun dışında Albert şuan 104 yaşında ve ölümsüz olduğu düşünülüyor. Teknik olarak ölümsüz olmasının nedeni Item #:0018'dir. ██/██/2000'den beri nerede bilinmiyor. Ayrıca ellerini bir arada tutma alışkanlığına sahip olduğu, bir şeylere ulaşırken bile onları birkaç santimden fazla ayırmadığı belirtildi. Her ne kadar yavaş ve hatta bazen doğada halsiz görünse de, çeşitli durumlarda ihtiyaç duyulduğunda şaşırtıcı güçler sergiledi. Albert'in giyim tarzı ve bazı ilginç davranışları sergilediği görülmüştür ayrıca Albert Adalwolf, alkol bağımlısı olduğunu itiraf etti.

Tarihi : Albert Adalwolf; 1977 yılında babasının 32 yıllık iktidarından sonra Kurumun Yöneticisi olmuştur. S.I.S Kurumu o zamanlar saldırgan bir politika uygulamasını doğru bulmamıştır. Yönetici olduktan 2 ay sonra değişik bir olay yaşamıştır bu yüzden Kurumun misyonunu değiştirmiştir. Yaşadığı olayı ise böyle anlatıyor;

"1977 yılının ortalarındayız. Ben ise seyahat gezisi yapıyordum. Polonya'nın Grabowiec Kasabasına vardığımda Grabowiec'de ortalama 10 gün falan kalmıştım. Annemin evinin arkasında büyük bir orman vardı ve her gece benzer yaratık sesleri duyuyordum. Bir gün araştırmak için ormana girdim ve etrafa bakınmaya başladım ama hiçbir şey yoktu ama hala o gıcık sesler devam ediyordu bu sefer yanıma S.I.S'teki SECTIONVICES Ajanlarını topladım ve ormanı 7/24 taradık ve taramaya başladıktan 15 saat sonra yaralı bir anomali bulduk. (sonradan adı Azdrobanet olacaktır) Canavarın yarası baya kötü olduğu için ona yardımcı olduk yaralarına müdahale ettik ve başarılı olduk. Bir gün sonra uyandığımda kasaba kaos ortamıydı hatta bütün herkes ölmüştü. Televizyonu açtım Polonya'da acil durum sinyalleri çalıyordu buna müdahale etmek zorundaydım ve S.I.S Genel Merkezine gidip STRIKE ekiplerini topladım o Azdrobanet adlandırdığım o canavarı yakalama ve imha etme çıkardım ve kısa zamanda yakalandı , üzerinde araştırmalar yapılması emiri verildim onu güvenli sitelerde muhafaza ettim ve ona insanlara saldırmaması için hizmet ettim. 19 Haziran günü bir yemin kendi içimde bir yemin ettim ve resmi olarak misyonumuzu açıkladım."

Albert Adalwolf'un Yeni Misyonu ,

İnsanoğlu var oluşunun büyük bir kısmında "savaş, göç, salgın v.b." kötü olaylar ile sürekli yıprandı, göz yaşı döktü ve İnsanoğlu bir gün Tanrının kudretini keşfetti. Onlara sığındı ama ilerde Tanrının kudreti azalmaya başladı hatta tamamen bitti. İnsanoğlu bu sefer çok büyük kaoslar yaşadı.

Buna müdahale etmeseler bile kaos yaşanırken "Din" diye adlandırdıkları dogmalara inandılar hatta ibadet ettiler ama işe yaramadı. Ben Albert Adalwolf tamda bahsettiğim kaosun içinde büyüdüm. Babam bir Nazi Generalfeldmarschall idi. Babamın tutumu çok agresif ve acımasızdı ama ben buna asla inanmadım. Tanrı kudretini dünyadan çekti artık hepimiz tek başımızayız ve bu savaş asla bitmeyecek. Babamın olduğu bir İstihbarat örgütü vardı ve bütün mirasını bana bıraktı. Yönetici ben seçildim ve o gün bir yemin ettim dedim ki "Asla babam gibi gaddar birisi olmayacağıma yemin ederim." O söz benim hayatımı değiştiren ilk adım oldu eğer sende benim gibi düşünüyorsan burası senin gibiler için uygun bir yer. Misyonumuz artık böyledir, "güvence altına almak, üzerinde araştırmak ve ona hizmet etmek."

Yani bizler kısaca ;

Güvence Altına Alıyoruz , Soruşturuyoruz , Hizmet Ediyoruz.

— Albert Adalwolf

wip
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License