Bay ralncZ
RSC-LOGO

» Personel Dosyası «


bay-ralncz

Bay ralncZ, 04/07/19██'ta, [İSTEK ÜZERİNE GİZLENMİŞTİR]'da çekilen bir fotoğrafı.

Personel Adı: [SANSÜRLENMİŞTİR]

Kod Adı: Bay ralncZ1

Meslek: Saha Ajanı

Personel Mesleği: RSC Keşif Yönetim Kurulu2

Rütbe: Seviye-5

Uzmanlık: Biyoloji, Sosyoloji, İdari Yönetim

Mevcut Konum: [İSTEK ÜZERİNE GİZLENMİŞTİR]

Bulunduğu Tesisler: Tesis-017, Tesis-044, Tesis-120

Profil: Bay ralncZ 19██ yılında █████ şehrinde, ABD'de hayata gelmiştir, genel olarak kariyerini biyoloji, sosyoloji ve yönetim üzerinde ilerletmiştir. 19██ yılında RSC Kurumuna katılım hakkında teklifler yapmıştır ve kuruma katılmıştır. İlk olarak ████-Alfa-03'e katılmıştır. [İSTEK ÜZERİNE GİZLENMİŞTİR] olayından sonra rütbesi arttırılmış ve özel bir birliği komuta etmiştir.

1998 yılında ██ RSC'nin yakalanması üzerine RSC Keşif Yönetim Kurulu'na atanmıştır. Kendisi için 13 kişilik bir ekip (XIII-Akakuro) kurulmuştur. Şu anda Belarus yakınlarında aktif olarak ekibiyle çalışmaktadır.

Arka Plan: Bay ralncZ'ın insansı anomalileri her keşif birimi gibi olabildiğine barışçıl bir şekilde yakalaması gerekmektedir, ancak yüzündeki maske anomalileri (özellikle küçük yaştaki anomalileri) korkutmakta ve işbirliğine girmekte zorlamaktadır. Maskeyi çıkardığı zamanlar çok rahatsız olduğunu belirtiyor. Asıl kişiliğini ve yüzünü göstermekten çok rahatsızlık duyduğu biliniyor. Harold sıklıkla mekanik anomaliler üzerinde çalışmak istediğini ancak sıklıkla ihmal edildiğini ifade eder.

İlgili RSC'ler:

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License