Deneb
RSC-LOGO

» Personel Dosyası «


Personel Adı: [VERİ GİZLENDİ]

Kod Adı: Deneb

Meslek: Yönetici

Personel Mesleği: Boyut Araştırma Merkezi Başkanı

Mevcut Konum: Tesis-017

Bulunduğu Tesisler: Tesis-017, Tesis-044, Tesis-023

Uzmanlık: Organik Kimya, Astrofizik, Biyokimya, Ekoloji, Astronomi, Boyut Araştırmacısı

Rütbe: Seviye 5

Profil: Deneb, araştırmacı ve biyolog, Seviye 5 personel, Boyut Araştırma merkezi başkanı. Deneb, RSC kurumunda bu özellikleriyle tanınıyor. Herkese göre Sevecen ve araştırmacı birisidir. Neredeyse tüm personeller ile iyi anlaşır. Çoğu RSC hakkında araştırması ve önerisi vardır. Boyutlar arasındaki tüm canlılar ve medeniyetler ile ilgilenir. Deneb, [VERİ GİZLENMİŞTİR] için organlarının belirli bir aralıkta yenilenmesi, ölü hücrelerin yok olması, hücrelerde G0 evresinin olmamasını, beyin nöronlarının artması ve yenilenmesine yol açmıştır. Deneb her zaman yanında [VERİ ÇIKARILDI] taşımaktadır. Hiç bir personel hatta AD'ler bile bunun ne olduğunu bilmemektedir.
Deneb'in en az 34 kadar boyuta erişim imkanı olduğu bilinmektedir. Deneb, boyutlara RSC kurumunun bildiği boyut kapısı veya yollarından değil de kendi kendine bilinmeyen bir şekilde yolculuk yapabilmesi ile de bilinir. Deneb'in hiçbir tarikat ile bağlantısı yoktur. Deneb genelde Kernez ve Bay Foster ile vakit geçirir. Hiçbir AD ile samimi değildir. Hatta en çok vakit geçirdiği kişi Direkt olarak kurumun kurucusu olan Mr.Administrator'dür.

Not: Deneb'in her türlü fotoğrafı, resmi ve bilgiyi veri tabanından gizleme hakkı verilmiştir.

[VERİ ÇIKARILDI HAKKINDA]: [VERİ ÇIKARILDI], Deneb'in sol kolunda bilekten dirseğe kadar kolunun üst kısmını kaplayan cam bir paneldir. Bu cam panel Deneb'in boyutlar arası geçiş yapmasını, bulunduğu ortamın özelliklerini ve evrensel çevirici görevi görür. [VERİ ÇIKARILDI] direkt olarak Deneb'in beynine bağlıdır. Bu [VERİ ÇIKARILDI] toplam 34 boyuta kapı görevi görmektedir.

Arka Plan: [Deneb'e ait tüm kurum öncesi ve sonrası bilgiler gizlenmiştir.]

İlgili RSC'ler ve dosyalar:

İlgili Ek Dosyalar:

  • [VERİ GİZLENMİŞTİR]
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License