Deniz █████ Yılmaz
RSC-LOGO

» Personel Dosyası «


61629919_2256755477921061_5649395244362366976_n.jpg

MAJ. Deniz operasyonda poz verirken

Personel Adı: Deniz █████ Yılmaz

Kod Adı: Gentle Giant

Meslek: Eski Asker

Personel Mesleği: DTF Komutanı

Mevcut Konum: Nova Scotia, Kanada

Bulunduğu Tesisler: Tesis-031, Tesis-073, Tesis-006

Uzmanlık: Taktiksel Araştırma, Askeri Operatör, Elektronik Mühendisliği

Rütbe: Seviye 5

Profil: MAJ. Deniz 19██ yılında Ankara, Türkiye’de doğmuştur, Çocukluğundan beri silahlara ilgisi olduğundan küçük yaşta atıcılıkta Türkiye 1.si olmuştur. University of Toronto Electrical Engineering bölümünden mezun olup Kanada ordusuna katılmıştır.

Irak ve Afganistanda görev yapan MAJ. Deniz orduda en gizli operasyonlara öncülük etmiştir. 20██ yılında RSC Kurumuna katılım sağlamıştır. Katıldığı günden beri sayısız operasyona eşlik etmiştir ve önemli anomalilerin ele geçirilmesine yardımcı olmuştur.

Arka Plan: Kendisi silahlarla çok ilgilidir, kendi silah şirketini yönetmektedir. Çeçen Savaşlarında Şamil Basayev’e silah yardımı yapmıştır ve bu yüzden Rusya Federasyonu tarafından savaş suçlusu sayılmıştır. Bas çalmayı sever ve boş zamanını ailesi ile geçirir.

Kanada Ordusunda görev yaparken Afganistan’da yüklü bir miktarda leş sayısı kazanmıştır ve ayrıca Usame bin Ladin’i arama operasyonlarında CIA örgütüne istihbarat sağlamıştır, bu istihbarat sonucu CIA onu ödüllendirip Amerika Birleşik Devletlerinin çeşitli eyaletlerinde ‘Özel Haklar’ sağlamıştır.

Telsiz ve Radyo iletişim uzmanıdır, Dünyanın çeşitli yerlerinde kurduğu iletişim noktaları sayesinde RSC Kurumu acil durum Senaryoların da iletişim kurabilmesini sağlamıştır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License