Dr. Lovecraft
RSC-LOGO

» Personel Dosyası «


lovecraft

Doktor Lovecraft'ın RSC Kurumundaki bir fotoğrafı

Personel Adı: Rycroft von Lovecraft

Kod Adı: Doktor Lovecraft

Meslek: Baş Araştırmacı

Personel Mesleği: RSC B.A.D ve RSC T.S.D. Yönetim Kurulu üyesi

Rütbe: Seviye 5

Uzmanlık: Tarih, Antropoloji, Paleografi, Arkeoloji, Etnoloji, Anatomi, Fizyoloji, , Cerrahi Tıp, Astronomi, Asker, Fizyoloji, Zooloji, Entomoloji, Dövüş Sanatları

Mevcut Konum: [VERİ GİZLENDİ]

Bulunduğu Tesisler: Tesis-006, Tesis-044, Tesis-032, Tesis-053, Tesis-203, Tesis-105

Profil: Doktor Lovecraft; RSC Kurumunun en iyi Bilim Adamlarından biridir. Seviye-5 bir personeldir ayrıca eski askeri doktordur. Çalışkan, esprili, azimli ve soğukkanlı bir kişiliğe sahiptir. Çok hızlı düşünebilen, yüksek zekaya sahip birisidir.

Arka Plan: Soylu bir ailenin tek çocuğu olarak 29 Temmuz ███’da İngiltere'nin Londra şehrinde doğdu. Ailesini ██████ olayında kaybettiğinden beri kendini geliştirmeye adadı. Oxford Üniversitesinden Antropoloji ve Paleografi üzerine yüksek lisans derecesiyle mezun olmuş bunun dışında tıp gibi dallarda uzmanlaşmış yüksek lisans yapmıştır. Secure Investigation Services (S.I.S)'da CIRCUMSPICIO bölümü belli bir süre çalıştıktan daha sonra RSC Kurumunun dikkatini çekti ve 1990 yılında RSC Kurumuna Tıbbi Sağlık Departmanı ve Bilimsel Araştırma Departmanına eş zamanlı olarak atandı. Çeşitli cihazları ve tıbbi ürünleri tasarlamış, RSC objelerini incelemesinde önemli rol üstlenmiştir. Ne kadar 45 yaşında gözükse de bunca yıl hiç yaşlanmadı. Ölümsüz olduğu söylentileri etrafta dolaşıyor. Tam bir görev adamıdır. Almanca, İngilizce, Türkçe, Latince, Fransızca, Rusça, Japonca gibi bir çok dili akıcı konuşmaktadır. Genelde özel dikim takım elbise ve iç yelek giyer. Sigara tüketmez, içki matarası hep iç cebindedir. RSC-088 hakkında önemli araştırmalarda bulunmuştur. Belirli tesisler arasında yıllarca çalıştıktan sonra AD Komutası tarafından RSC Bilimsel Araştırma Departmanı Yönetim Kurulu ve RSC Tıbbi Sağlık Departmanı Yönetim Kurulu üyeliğine yükseltildi. Birçok RSC Kurumu ve Personeli tarafından sevilen ve saygı duyulan birisidir.

İlgili RSC'ler:

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License