Bay Foster
RSC-LOGO

» Personel Dosyası «


foster-young

Bay Foster'ın Kuruma katılmadan önce çekmiş olduğu bir fotoğrafı.

Personel Adı: Alexander Leonidas

Kod Adı: Bay Foster

Meslek: Askeri Pilot

Personel Mesleği: RSC İdari Yönetim Kurulu üyesi.

Rütbe: Seviye-5

Uzmanlık: Taekwando, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe, Finans, Hava Kuvvetleri, Mekatronik, Biyokimya, Astronomi, Tarih, Zooloji

Mevcut Konum: [VERİ GİZLENDİ]

Bulunduğu Tesisler: Tesis-017, Tesis-044, Tesis-120, Tesis-006

Profil: Bay Foster, RSC Kurumunun en iyi Tesis yöneticilerinden biridir. Seviye-5 bir personeldir ayrıca askeri pilottur. İsmi ile hitap edilmesinden hoşlanmaz hatta nefret eder. Bay Foster soğukkanlı, yardımsever, sorumluluk sahibi, sistematik, disiplinli, güvenli, merhametli, hırslı, gerektiği yerde acımasız ve dışa dönük bir kişiliğe sahiptir. Bay Foster her ne kadar ani kararlar alan, laftan anlamayan, dengesiz bir kişilik olsa da hızlı düşünebilen, yüksek zekaya sahip bir kişiliktir.

Tesis Müdürü olmasına rağmen aktif zamanlarında diğer personeller ile sıkça muhabbet edip sosyalleşmeye çalışır. Bay Foster'ın iddialarına göre önceki hayatında Mr. Administrator ile yüz yüze görüşmüş ve Mr. Administrator'un sorunlarına yardımcı olmaya çalışmıştır. AD-4'ü hayatında sadece 4 kez görmüştür. İşinin dışında savaş uçağı kullanmayı, biyokimya, mekatronik ve tekvando ile ilgilenmeyi sever. Bay Foster cebinde sürekli bir saat taşır bu saatin dönüşüm yetenekleri olduğundan bahseder fakat bu zamana kadar kanıtlanamamıştır.

Arka Plan: Bay Foster; 27 Haziran 1969'da Makedonya Radoviş’te doğdu. Bay Foster, 12/██/1989'da Almedina Barije ile evlendi. Evlendikten 1 yıl sonra Florida gezisi sırasında Alex B. Adlı şahısla tartışmış ve onu kaza ile olsada öldürmüştür. Florida’da 1 yıl bu yüzden hapis yattı.

Bay Foster şuan 50 yaşında ve ölümsüz olduğu düşünülüyor. RSC-███’yi bol bol kullandığı tahmin edilmektedir. ██/██/2001'den beri nerede bilinmiyor. Ayrıca ellerini bir arada tutma alışkanlığına sahip olduğu, bir şeylere ulaşırken bile onları birkaç santimden fazla ayırmadığı belirtildi. Her ne kadar yavaş ve hatta bazen doğada halsiz görünse de, çeşitli durumlarda ihtiyaç duyulduğunda şaşırtıcı güçler sergiledi. Bay Foster'ın giyim tarzı ve bazı ilginç davranışları sergilediği görülmüştür ayrıca Bay Foster, sigara ve alkol bağımlısı olduğunu itiraf etti.

1992 yılında RSC Kurumuna bir DTF Teğmeni olarak katıldı. 1995 yılında AD Komutası tarafından Bay Foster RSC Panther'e1 atandı ve Bay Foster 8 sene bu özel birimi yönetti. Bu 8 sene içerisinde Bay Foster Cosinüs-37'yi ve Sinüs-40 modeli uçakları icat edip Kurumun havacılık alanında gelişmiş olmasını sağlamıştır. 19██ yılında Tesis-001'de yaşanan Sazan Sarmalı olayında Felaket Takım Birliğini yönetti ve önemli operasyonlarda iyi yönlendirmeler yaparak büyük kaosu en az zarara indirmiştir.

Bay Foster birçok RSC Kurumu Personeli tarafından taktir edilir ve saygı duyulur. Tesis Müdürü olmadan kısa bir süre önce RSC-023 hakkında araştırmalar için Dr. ██████ ██████ ile ortak çalışmıştır. 2004 yılında Tesis-001'de genel olarak bir seçim yapıldı ve Tesis Müdürü Bay Foster seçildi, genel olarak Tesis-001 personeli Bay Foster'dan memnun olduklarını dile getirmektedir.

İlgili RSC'ler:

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License