RSC-025


Keşif: ██/██/19██ tarihinde hastanede olan ilginç kayıplar RSC Kurumunun dikkatini çekti ekipler RSC-025'i keşfetti.

Saklama Prosedürleri: RSC-025 Toronto'da ██████ ██████ hastanesinde bulunmaktadır. RSC-025'e giden tüm kapılar mühürlenmiştir sadece test için kapılar açılabilir durumdadır, RSC-025 hakkında olan keşifler yüzünden personelin kapıları açıp araştırmaya çıkması ve sesleri araştırması tamamen yasaktır.

Açıklama: RSC-025, ██████ ██████ hastanesinde bulunan kalıcı bir anomalidir, RSC-025 genel olarak Hastanenin belirli bir bölümünde ortaya çıkar, RSC-025 hastanenin bu bölümünü tamamen labirent şeklinde değiştirmeyi başarmıştır, deneklerden öğrenildiği kadarı ile RSC-025 kurbanlarını ses ve bazı halüsinasyonlar sonucu kurbanını bu labirente sokar, genellikle labirent'den kurtulabilen olmadı, RSC-025'e giren denekler belirli bir süre sonra RSC-025'in etkisi altına girerler belirli bir süreden sonra RSC-025-1'in saldırısına uğrarlar.

RSC-025'in doğası genel olarak avlama üzerine gelişmiş olduğu düşünülmektedir, RSC-025'in içimde olan kurbanların cesetleri veya herhangi bir parçaları asla bulunamadı tüm deneklerin vücutları kayıp.
RSC-025'in içinde bazı odalar bulunmaktadır bu odaların duvarları organ ve derilerden oluştuğu gözlemlendi bunların deneklere ait parçalar olduğu düşünülmektedir.

rsc_025_1

RSC-025-1'in ilk keşfinde kamerada gözüken fotoğrafı.

{$izah}

RSC-025'e toplam üç farklı keşif düzenlenmiş ve kayıt altına alınmıştır. Keşiflerde yer alan her deney RSC-025-1 ile, görünür derisi olmayan ve gözleri olmayan bir yüz ile, karşılaşmıştır. RSC-025-1'in doğası tamamen bilinmez olmakla birlikte, yakarmanın kaynağı olamadığı tespit edilmiştir. Denekler RSC-025 ile karşılaşma durumunda şiddetli paranoya ve korku dolu davranışlar sergilerler, ancak bu davranışların anormal yada doğal bir reaksiyon olup olmadığı tespit edilememiştir.

RSC-025'in bulunduğu yerde belirli kapılar üzerinde numaralar bulunmuştur, bu numaralar belirli bir düzeyde devam eder batı tarafında olan kapılar 2 basamaklı fakat doğu kenarında olan kapılar 1 basamaklı sayılardan oluşmaktadır, bunun farkı 3.test'de fark edildi bunun nedeni bilinmiyor.

Ek Dosya-I:

RSC-025 hakkında olan keşifler aşağıda verilmiştir.

RSC-025-Belge-I

RSC-025-Belge-II

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License