RSC-043


Keşif: 12/01/████ tarihinde Almanya'da St. Thomas Church (Thomaskirche) Kilisesin'de bir Kilise Görevlisi tarafından mezarlık kısmının hemen önünde bulunan bodrumda bulunmuştur. Bu zamana kadar neden hala keşfedilmedi hala tartışılıyor.

Saklama Prosedürleri: RSC-043, Tesis-89'te 5 metre²lik bir odada en az 1 spot ışık barındırmakla beraber içerisi sürekli 36.5°C sıcaklığında, 2 kat demirle güçlendirilmiş bir odada muhafaza edilmektedir.

Açıklama: Gazetenin anlamı "Donanma Gazetesidir" uzunluğu 52.5 santimdir tahmini olarak 10 cm de genişliği olduğu düşünülmektedir, 1844 yılında basılmış ve o yıllardan kalma eski bir gazetedir. Kim tarafından nerede basıldığı hakkında bir bilgiden bahsedilemez ve Kilise görevlisinin neden bu gazeteyi aldığı hakkında bir bilgi yoktur. Kilise görevlileri 10 yılda bir değiştiği için hakkında düzgün bir bilgi yoktur. Anormal özelliği ise kimse bu gazeteyi tam olarak bitiremez, diğer bir değişle bu gazeteyi okumaya başlayan birisi her geçen dakikada yazıların arttığını iddia etmiştir. Bunu Kilise görevlisi söylemiştir, yazıların artmasının bir nedeni yoktur veya yazıların artmasına sebep olacak bir etken (güç) yoktur. Nasıl olduğu hala araştırılıyor. Yapılan bazı deneylerde ise Kilise Görevlisinin iddia ettiği olay doğrulanmıştır. Yazıların içeriği hakkında bir bilgi verilmemiştir. Yazıların kişiden kişiye göre değiştiği gözlemlenmiştir. Yazıların dili İspanyolcadır Fakat Küba'da keşfedilmiştir. Valentín Andrés ile AD-3'ün yaptığı bir röportajda "Bu gazete sayısını kendisinin yazmadığı hatta kimin yazdığını bilmediği ayrıca okuduğunda bitmemesini onunda yaşadığını söylemiştir." 1970 yılından beri deney yapılmamaktadır.

AD-3'ün Valentín Andrés İle Yaptığı Bir Görüşme;

ID: 00-00-24


AD-3: Merhaba Bay Valentín.

Valentín Andrés: Merhaba AD-3.

AD-3: Sana birkaç soru soracağım.

Valentín Andrés: Tabi ki buyurun.

AD-3: RSC-043'ü sen mi Yazdın?

Valentín Andrés: Yazılar bana ait değil.

AD-3: Hm, pekala. O zaman bunu kim yazdı?

Valentín Andrés: Bilmiyorum.

AD-3: Peki bu yazıları hiç okudun mu?

Valentín Andrés: Okudum.

AD-3: Peki Hiç Bitmediğini Fark ettin mi?

Valentín Andrés: Evet Lanet Yazılar Bitmiyor Bu Yazı Hakkında Kısa Süre Önce Araştırmalar Yapmıştım. Ham maddesinin Kağıt Olmadığından Eminim Bu Kimin İşi Hiçbir Fikrim Yok.

Röportaj Sonlanır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License