RSC-045


Keşif: RSC-045, 18██'lü yıllarda İstanbul'un Üsküdar semtinde Ahmet Lokum adlı bir lokum üreten ve satan ████ oğlu Ahmet tarafından üretilmiş bir örnektir. İlk olarak ██/█/18██ yılında Ziyad Abdullah adlı bir müşteri tarafından satın alınmıştır. Ziyad Abdullah satın aldıktan birkaç gün sonra gelen misafirlere ikram etmiş ve misafirler anormal özelliğini anlayınca ürpermiş ve korkmuşlardır. Bu olay mahallede herkes tarafından bilinmesi üzerine Ajan ████ ████ tarafından görgü tanıklarının ifadelerine göre uzun araştırmalar sonucu ██/██/19██'de ele geçirilmiştir.

Saklama Prosedürleri: Tesis-87'nin Güvenli RSC kanadında bulunan soğuk bir depolama hücresinde tutulmalıdır. RSC-045'in içerdiği odanın ortam sıcaklığı hiçbir zaman 15°C'yi geçmemelidir. Sıcaklığın bu eşiğin üstüne çıkmasına neden olan herhangi bir durum, potansiyel bir mahrum ihlali olarak ele alınmalıdır. RSC-045'i idare eden veya sıvı halde test yapan personel, bağımsız bir solunum aparatı ile donatılmış bir hazmat kıyafeti giymesi gereklidir. Ayrıca kaybolma ve çalınma durumuna karşı Güvenlik Seviyesi 3'e çıkarılmıştır.

medium.jpg

Ziyad Abdullah'ın örnek fotoğrafı

{$izah}

Açıklama: RSC-045, 15 lokum şekerini içeren bir koleksiyondur. RSC-045'in bireysel örneklerinin normal lokumlardan belirgin estetik farklılıkları olmadığı ve ortalama olarak 110 ila 170 gram ağırlığında olduğu görülüyor. RSC-045'in örnekleri, sıradan lokumlardan farklı olarak sadece sitrik asit veya tartarik asit veya potasyum bitartarat içerdiği görülür ayrıca 15°C'nin altındaki sıcaklıklarda erimesi gözlemlenmiştir.

RSC-045'in herhangi bir örneği bir kişi tarafından ısırılmaya çalışılırsa, anormal özellikleri ortaya çıkacaktır. Isırılmaya çalışılırken, RSC-045'in ısırılmış bölgesini yenileyebilme, özelliğine sahip olduğu için hiçbir türlü yok olmayacak ve en yakın yenilebilir maddeye geçecektir. RSC-045'i ısıran organizmalar normal bir lokumdan aldığı kalorinin 2 katını alır ve hoş bir aroma kokar. Bu anormal özellik ortasındaki fındık için geçerli değildir. Fındığı ısırıp, çiğnerseniz fındık yok olmaz, yenilenebilir.

[Ek Not-1]: Bu anomalinin tam fonksiyonu hakkında küçük bir bilgi vereceğim öncelikle bu anomalinin canlı olma ihtimali var fakat henüz bulunamadı. İkincisi ise bu anomalinin hücreleri yapılan araştırmalar ve deneyler üzerine alınan veriler, RSC-045'in kök hücreleri özel bir hücre üretir ve bu hücre var olan ölü dokuların örneklerini üretir veya çoğaltır. Yaralı dokuları ise düzeltir.

[Ek Belge]: Denek-0451 yavaşça RSC-045'e yaklaşır.

ID: 00-00-25

Denek-0451 RSC-045'in muhafaza edildiği masanın önündeki sandalyeye oturur ve anonsu beklemeye başlar.

Anons başlar;

[RSC-045 LOGIN SUCCESSFULLY, LOGİN UNİT: UNKNOWN, ATTENTION! RSC-045 PROCEDURE REQUIREMENT, RSC-045 MUST HAVE BİTTEN]

Denek-0451 Prosedür gereği gerekeni yapar, RSC-045'i ısırır ve yaşadıklarını anlatır;

DENEK-0451'İN ANLATTIKLARI

Denek-0451: Bu anomaliyi ısırdım ve bi anda bir şapırtı benzeri sesler duydum.
Sanki kendini tamamlıyor gibiydi fakat pek belli olmuyor.
Anlamadığım nokta ise nasıl bunu yapıyor.
Değişik bir varlığa dönüşücek diye korkmamış değildim.
Ama aklımda hala bir soru vardı.
Soru ise şuydu;
Bu anomali gerçekten de anlatılanlar gibi miydi?
Yoksa tamamen başka bir şey miydi?
Hiçbir fikrim yok, aklıma saçma sorular geliyor, bir güç etki yapıyor galiba.
Çıkmak istiyorum lütfen açın.
BELGE SONU

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License