RSC-102


Keşif: ██/██/19██ Tarihinde Anomali ████████ sisteminde bir bilgi sızıntısı yaptıktan sonra izleme programı aracılığı ile bulunmuştur. İlk denemede DTF ekipleri anomaliyi ele geçirmeye çalışmış fakat anomali galip gelip kaçmayı başarmıştır. İlk denemeden iki hafta sonra ikinci denemede EMP Tuzağı kullanılarak anomali ele geçirilip Tesis-133'e götürülmüştür.

Saklama prosedürleri: Saklama odasının 30 metre yakınında her zaman çalışan bir sinyal bozucu bulunmalı ve ayrıca odanın kilidi mekanik olmalıdır, saklama alanının yakının dada 12 saat aralıkla değişen 4 Tane güvenlik personeli bulunmalıdır. Saklama alanın içerisinde ve iki tanede dışarıda bulunan kameralar bütün aktiviteleri sürekli diske aktarmalıdır.

Açıklama: RSC-102 kabaca 1.9 metre boyunda bir robottur. Metalin bileşimi, güç ünitesi ve diğer bileşenleri bulunamamaktadır. RSC-102 Manhattan Robotics tarafından yapılmıştır. (arkasında sembolü bulunmakta) Anomali çoğu hasara karşı dayanıklıdır ama 1200 volttan fazla elektriğe karşı savunmasızdır.
RSC-102'nin bir konuşma yeteneği yok bunun yerine, daha iyi anlaşılması için daha önce kaydedilmiş cümleler ve kelimelerin seslerini çıkarma yeteneğine sahiptir. Yakın dövüş ve Ağır olanlar dahil, her türlü silahı kullanma yeteneğine sahip olduğu gözlemlenmiştir.
RSC-102 genel olarak saldırgan tavırlar sergilemez görüldüğü üzere kendine tehdit olan kişileri öldürmeye çalıştığı gözlemlendi.

RSC-102 genel olarak Manhattan Robotics'deki toplayıcı sınıfından olan bir makine olmasından zamanında birçok banka soygunu veya suikastlarda bulunmuştur. Kurum, bu olayları yalanlar ile saklamıştır RSC-102 şu anda mevcut görevlerinden yoksun şekilde hareket ettiği düşünülüyor ve henüz herhangi bir denek veya da personele saldırmadı.

Ek Dosya-I:
RSC-102 kafasında şapka ve birkaç centilmen kıyafet ile geziyor. Bu kıyafetler hakkında sorulan sorulara henüz bir yanıt vermemiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License